Per 2022-2023 metus, bendradarbiaudami su draugais iš Förderverein Kinder in Litauen e. V. ir toliau vykdėme keletą projekto veiklų, kurias visas vienija šeimų poilsio ir vaikų gebėjimų ugdymo idėja.  

Įgyvendintos ar tebevykstančios veiklos:  

  • parama šeimoms, apmokant būrelius, terapiją, darželio paslaugą;  
  • vasaros sezonas Vindeikiuose, poilsis su palapinėmis; 
  • SOFKĖ vasaros stovykla;  
  • planuojama ir ruošiamasi vasaros namelių atnaujinimui ir Vindeikių geresniam pritaikymui veikloms. 

Parama šeimoms 

2023 remiamos 6 šeimos.  

4 šeimos paramą vaikų veikloms gavo nuolat. Dviejų šeimų vaikai pasirinktą būrelį lankė epizodiškai.  

Lėšos buvo skirtos:  

  • futbolo būreliui, 
  • terapijai, 
  • gimnastikos būreliui, 
  • bokso treniruotėms, 
  • dailės būreliui.  

Vienai daugiavaikei šeimai apmokamos vaikų darželio paslaugos. 

Palapinės ir vasaros poilsio nameliai Vindeikiuose 

2023 vasarą Vindeikiuose laiką leido ir stovyklavo šeimos, mūsų ir organizacijų, su kuriomis bendradarbiaujame, dienos centrų vaikai, jaunuoliai, savanoriai.  

44 dienas Vindeikiuose vyko ilgesnės stovyklos, susitikimai, renginiai, stovyklavimas su palapinėmis. Buvo naudojamos tiek didesnės, tiek mažesnės palapinės, kurias ankstesniais metais mums dovanojo rėmėjai iš Vokietijos.  

Šiuose renginiuose dalyvavo apie 110 asmenų.  

Ateities planuose yra numatyta, pasitelkiant rėmėjų ir savanorių pagalbą, atnaujinti 5 vasaros namelius, kuriuose paprastai renginių metu įsikuria šeimos su mažais vaikais, vasaros stovyklų metu gyvena dienos centro vaikai.  

Norisi padaryti, kad nameliai būtų jaukesni, šiltesni. Taip pat, kad mediena būtų apsaugota nuo aplinkos poveikio ir ilgiau tarnautų.   

SOFKĖ 

Graži rėmėjų ir SOFKĖS jaunimėlio draugystė užsimezgė 2022-ųjų vizito į mūsų organizaciją metu. Iš arčiau susipažinę su atviros erdvės veikimo idėja ir joje besilankančiais jaunuoliais, rėmėjai nusprendė skirti daugiau dėmesio šiai sričiai ir jaunuolių veiklų poreikiams.  

2023 m. vasarą jaunimas važiavo į 5 dienų stovyklą prie jūros. Jos metu turėjo įvairių veiklų, pradedant komandos formavimo užsiėmimais, baigiant žygiu. Kai kam iš vaikų tai buvo pirmas kartas prie jūros. 

Prie šios stovyklos finansavimo prisidėjo ir draugai iš Förderverein Kinder in Litauen e. V.