Šis paskaitų ciklas – tai erdvė ir laikas skirtas tėvams ir globėjams. Kaip Tanya van Dalen sako, „Tėvystės būdų yra tiek pat, kiek Žemėje yra tėvų”, tad kiekvieno grupės dalyvio patirtis yra autentiška ir ji tampa dovana visai grupei. Tėvų ir globėjų patirtys augina grupę, pasidalinimai sustiprina jos narius.
Nors iki vasaros dar nemažai laiko, tačiau jau daugelis galvojate kaip praleisite atostogas. Ieškote kelionių, stovyklų, prašote senelių pagalbos, dedatės kuprines, lagaminus ir pan. Norime Jums pasiūlyti į atostogas pasiimti ir šiek tiek žinių, arba atsinaujinti ir prisiminti, ką gerai žinojote.
Jums paruošti 4 susitikimai šiomis temomis:
- Elgesio priežastys – kodėl mes taip darome.
- Gerai, blogai, normaliai – o gal yra daugiau emocijų?!
- Draugas ar autoritetas – auklėjimo stiliai.
- Kaip bendrauti su vaiku.
Susitikimai vyks nuo gegužės 5 d., pirmadieniais, 10:00-13:00 val.
Vieta – Viršuliškės, J. Matulaičio a. 3, Vilnius.
Svarbu dalyvauti visuose susitikimuose.
Registracija https://forms.office.com/e/UDdwYBb4ZN
Renginiai nemokami, nes organizuojami, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kuris finansuojamas 2021-2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. Projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.