Skip to main content

Sekminės! Kviečiame ir nekantraujame! Ateikite švęsti kartu! 

Visų visų, didelių ir mažų laukiame gegužės 19 d. 12 val. šv. Mišiose, o po jų – šalia bažnyčios esančioje pievutėje. Švęsime ir dėkosime už Šventosios Dvasios ir buvimo kartu dovanas. 

Pievoje visų susirinkusių lauks įvairios smagios veiklos, užduotys, skanėstai ir Sauliaus Petreikio koncertas. 

Interaktyvios teminės dirbtuvėlės – „Šventosios Dvasios dovanų“ salelės. Jose vaikai ir suaugę bus pakviesti smagiu, įtraukiančiu būdu susipažinti su Šventosios Dvasios mums skirtomis dovanomis: išminties, supratimo, patarimo, tvirtumo, maldingumo, pažinimo, Dievo baimės.  

Veiklas dirbtuvėlėse organizuos socialinių veiklų darbuotojai, parapijos jaunimas, „Lobių dirbtuvių“ komanda. Lietuvos audiosensorinės bibliotekos kolektyvas atvyks su ELVIS* autobusiuku ir pristatys garsinių knygų teikiamas galimybes, kitas audiosensorinės bibliotekos paslaugas.  

Vaišių stalas neleis praalkti, o draugai iš Panevėžio su kavos dviračiu pasirūpins, kad visiems norintiems užtektų kavos.  

Sauliaus Petreikio koncertas-muzikinė edukacijė visai šeimai ,,Pasaulio instrumentai” bus pripildytas skirtingų muzikos instrumentų. Pažadame, gerą nuotaikingą laiką visiems be išimties. 

Žymėkitės kalendoriuose, kvieskite draugus ir pažįstamus ir gegužės 19 d. susitinkam! 

Renginio programa

* Virtuali biblioteka ELVIS – tai Lietuvos aklųjų bibliotekos sukurta ir administruojama virtuali biblioteka, skirta visiems, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto. Nemokamas ELVIS garsines knygas į skirtingus miestus autobusiuku veža Lietuvos audiosensorinė biblioteka.