Skip to main content

Tai šansas padaryti gerą darbą! Jūs galite lengvai ir paprastai padėti, kad vargstančių žmonių šv. Kalėdų stalas būtų gausesnis.

Pal. J. Matulaičio socialinės veiklos bendradarbiaudami su Vilniaus arkivyskupijos Caritas, kviečia Pal. Jurgio Matulaičio parapijos teritorijoje (Viršuliškių, Justiniškių ir Šeškinės seniūnijos) gyvenančius asmenis ir čia esančias įmones, organizacijas, švietimo įstaigas atkreipti dėmesį į nepasiturinčius asmenis ir jų poreikius.

Tai padaryti galite prisidėdami prie „Dosnumo krepšelio“ akcijos ir tokiu būdu tapti geradariais nepasiturintiems, vienišiems senjorams bei stokojančioms šeimoms.

Kas yra „Dosnumo krepšelis“ ?

Tai popierinis krepšelis (jį matote nuotraukoje), kurį kviečiame pripildyti ilgai galiojančiais maisto produktais. Prieš šv. Kalėdas surinkti „Dosnumo krepšeliai“ bus išdalinti nepasiturintiems, vienišiems senjorams bei stokojančioms šeimoms, gyvenančioms Viršuliškių, Justiniškių bei Šeškinės seniūnijose.

Kaip prisidėti/sudalyvauti akcijoje?

Įmonėms:
· Priimti tuščius krepšelius (atvešime sutartą kiekį sutartu laiku) ir kartu su kolegomis juos pripildyti negendančiais produktais (ant maišelio rasite rekomenduojamų produktų sąrašą).
· Pripildytus krepšelius perduoti mums (atvyksime jų paimti).

Asmenims:
· Atvykti į kavinę „Agapė“, Matulaičio a.3, Vilnius, ten rasite padėtų tuščių krepšelių, kuriuos galite pasiimti.
· Pripildyti krepšelius ir atnešti atgal į kavinę „Agapė“.
· Jei norite didesnio kiekio krepšelių, susisiekti su Ugne – iniciatyvos koordinatore Pal. J. Matulaičio socialinėse veiklose ir parapijoje.

Pripildytų krepšelių laukiame iki gruodžio 11 d.

Mes būtinai pasirūpinsime, kad krepšeliai pasiektų nepasiturinčias šeimas ir vienišus senjorus iki Šv. Kalėdų.
Kontaktai: tramplinas@matulaiciosc.lt, +37064038669.