Pernai metai mūsų organizacijai buvo ypatingi dėl pasirinkimo ir apsisprendimo keliauti nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų kokybės standarto NOKAS diegimo procesą.

Kalbėdama apie eigą, vadovė Rimantė Eidukevičiūtė sako, kad jau anksčiau turėjome apsirašę įvairias tvarkas ir organizacijos veiklos procesus, tačiau standarto diegimo metu peržiūrėjus, susisteminus turimus dokumentus ir papildžius naujais, dabar turime viską vienoje, visiems darbuotojams prieinamoje, vietoje.

Taigi džiaugiamės skirtingų sričių kokybės kriterijų detaliais aprašais, į kuriuos galėsime atsiremti kiekvieną kartą atsidūrę dileminėje situacijoje. Aiškiai įvardinti veiklos rezultatų rodikliai lengviau padės tiek patiems pamatyti, tiek kitiems parodyti mūsų darbo rezultatus.

Gerus metus trukęs procesas ne visada buvo lengvas, tačiau įdomus ir labai prasmingas.

Šiemet pavasarį įvykusio išorinio audito rezultatas – organizacija atitinka NOKAS standarto keliamus reikalavimus ir kriterijus.

Nuotraukose: NOKAS pažymėjimo įteikimas, šventinis pyragas visiems darbuotojams kartu paminėti ir pasidžiaugti šiuo organizacijos pasiekimu.