Mielos Šeimos, jau 8-tus metus kviečiame į Pal. J. Matulaičio parapijos šeimų stovyklą 2020 m. liepos 07-12 dienomis, kurios tema: „Viešpatie, pas ką gi mes eisime?! Tu turi amžinojo gyvenimo žodžius“. (Jn. 6-68)

 

Šiais metais daug klaustukų dėl stovyklos buvo ir tebėra dėl Lietuvoje besitęsiančio karantino. Kadangi nurodymai dėl apgyvendinimo ir stovyklavimo vis dar keičiasi, tad negalime tiksliai numatyti, kiek žmonių galėsime priimti ir kokius kaštus patirsime. Prašome Jūsų registruotis į stovyklą, jei ketinate į ją vykti (jei bus įmanoma  ją organizuoti nepažeidžiant tam metui aktualių karantino nuostatų), kad galėtume įsivaizduoti ir planuoti stovyklos programą. Kol kas neprašome užstato, nes suprantame, kad, kol padėtis yra neaiški, sunku įsipareigoti. Stovyklos organizacinė komanda su viltimi žvelgia į ateitį, tikisi, kad stovykla galės saugiai įvykti ir jau smagiai planuoja programą ir veiklas.

Stovyklos programa: stovykloje šeimos susipažins. Rytais kviesime klausytis pranešimo. Vėliau turėsime laiko, skirto pasikalbėti poroje, pasidalinti savo patirtimi su kitomis šeimomis grupelėje. Po pietų – laisvas laikas, kurį galima praleisti gamtoje, sporto aikštyne, prie ežero. Vakarais bus organizuojama bendra programa šeimai. Kasdienėje maldoje, šv. Mišių šventime, adoracijoje kviesime atgaivinti savo dvasinį gyvenimą. Vaikai bus užimti programoje „Vasara – laikas žaisti, kurti, pažinti“.

Nuvykimas ir parvykimas į stovyklą – savarankiškas.

Maitinimas ir apgyvendinimas yra organizuojamas poilsiavietėje Guosta. Bus apgyvendinama kambariuose arba nameliuose, kuriuose kai kur WC ir dušai yra bendri kelioms šeimoms, kai kur – vienai šeimai. Daugiau apie poilsiavietę galite sužinoti www.guosta.lt

Šių metų stovyklos kaina dar derinama. Pernai kaina buvo tokia: 1 Suaugusiam – 155 EU; 1 vaikui:

-iki 2 m. – nemokamai, be atskiros maisto porcijos ir lovos. Jei šių dalykų pageidaujate – būtinai informuokite el. laišku ir tada kaina bus skaičiuojama, kaip 2-6 m. vaikui; 2-6 m. – 65 EU (maistas – 0,5 suaugusio porcijos, atskira lova);  7 m. -17 m.- 90 eurų (maistas – pilna porcija, atskira lova). Tikimės, kad kaina nesikeis.

Norintys į stovyklą, prašome registruotis. Registracijos anketą pildykite paspaudę ČIA:

Jei kaina Jūsų šeimai yra per aukšta ir dėl to negalite dalyvauti stovykloje, drąsiai rašykite, bandysime rasti išeitį. El. p.: skirmante.matulaitis@gmail.com, Skirmantė.

Stovyklą iš dalies finansuoja: LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilniaus miesto savivaldybė.