Skip to main content
Kviečiame į nemokamą nuotolinę paskaitą „Kaip užmegzti ryšį su vaiku ir spręsti kylančius sunkumus tapus pamote ar patėviu“.
🔵🔴
Jau pats pavadinimas „pamotė“ ar „patėvis“ kelia daug jausmų ir sumaišties. Taip pat dažnai asocijuojasi su labiau neigiamais patyrimais, nors tikrai nei vienas neturi tikslo išsiųsti vaikų žiemą žibučių, kaip buvo pasakoje.
🔵
Situacijos labai skiriasi, ar vaikai nuolat gyvena su jumis, ar tik atvažiuoja savaitgaliais, ar vaikų mama/tėtis yra miręs, ar išsiskyrus tėvams vaikai gyvena dvejuose namuose.
🔵
Paskaitoje bus kalbama, kaip šiose skirtingose situacijose atrasti ryšį su vaiku, kaip reaguoti, kai vaikai pradeda elgtis netinkamai, kaip neįsitraukti į tarp tėvų kylančius konfliktus, ką daryti, kai Jūsų ir partnerio nuomonės nesutampa auklėjant vaikus.
🔵🔴
Kada? birželio 5 d. 18.00-20.00.
Kas? Paskaitą skaitys psichologė-psichoterapeutė Rimantė Eidukevičiūtė.
🔵🔴
PASKAITOS ĮRAŠO NEBUS.
Paskaita nemokama, organizuojama įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. Projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.