Select Page

Mokymai

MOKYMAI SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS, PSICHOLOGAMS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PADĖJĖJAMS

Vedame mokymus socialiniams darbuotojams, psichologams, socialinių darbuotojų padėjėjams žemiau išvardintomis temomis.

Darbo ypatumai, bendravimo įgūdžių lavinimas dirbant su tėvų globos netekusiais vaikais/arba tėvų neprižiūrimais vaikais (24 ak. val.)

Programa yra parengta socialinių darbuotojų padėjėjams, tiesiogiai dirbantiems su tėvų globos netekusiais ir/arba tėvų neprižiūrimais vaikais. Šie vaikai susiduria su tam tikrais sunkumais, dažnai būna sutrikęs jų pozityvios socializacijos procesas, jie išgyvena daugybę sudėtingų jausmų, susijusių su jų biologinėmis šeimomis, kurios nebepajėgios (dėl socialinių įgūdžių trūkumo, finansinių problemų, žalingų įpročių) užtikrinti vaiko gerovės šeimoje. Šioms problemoms spręsti būtinas sisteminis požiūris ir kompleksinė pagalba. Socialinio darbuotojo padėjėjas yra vienas iš šios grandies elementų, kuris turėdamas atitinkamų žinių, mokėjimų, sugebėjimų ir įgūdžių gali efektyviai dalyvauti komandiniame darbe bei teikti vaikui reikalingas socialines paslaugas.

Darbas su atveju (16 ak. val., kodas 596870929)

Seminare pristatoma socialinio darbo su atveju samprata bei etapai, dalyviai praktiškai mokysis tirti, analizuoti klientų situacijas, planuoti pagalbos procesą, išsikelti pamatuojamus tikslus. Taip pat aptariami ir vykdomos intervencijos įvertinimo metodai, kurie suteikia galimybę objektyviau ir realiau įvertinti darbo rezultatus.
Mokymus organizuojant vienos įstaigos komandoms, yra galimybė aptarti, kurti, tobulinti darbo su atveju sistemą organizacijoje: analizuoti darbuotojų vaidmenis, atsakomybes, bendradarbiavimo tarp specialistų ir institucijų procesą ir pan.

Šiuo metu mokymai nevyksta.

Teirautis nuo 2022 m. sausio mėn.  bendruoju telefonu 861617473 arba el. paštu: info@matulaiciospc.org